Konkurs "Moja Mała Ojczyzna - Lębork"

Utworzono dnia 11.04.2024

11.04.2024r. w Przedszkolu Nr 5 w Lęborku odbył się miedzyprzedszkolny konkurs wiedzy o Lęborku ,,Moja Mała Ojczyzna- Lębork". W konkursie tym wzięły udział przedszkola nr 2,5,6,9 i 10, Przedszkole z Nowej Wsi Lęborskiej oraz Oddział ,,0"" że Szkoły Podstawowej nr7.
Dzieci wykazały się ogromną wiedzą na temat historii naszego Miasta.
Jednym z zadań konkursowych było wykonanie pionka (zabytek Lęborka) do gry, gdyż cały konkurs odbywał się na zasadzie gry planszowej.
Wszystkich przybyłych gości powitała Dyrektor Przedszkola Nr 5 Pani Wiesława Krefta, gospodyni i organizator konkursu. Wśród gości specjalnych byli Pan Marian Kurzydło- Sekretarz Miasta, Dyrektor Przedszkola Nr 9, Pani Wiesława Wojciechowicz oraz Dyrektor Przedszkola w Nowej Wsi Lęborskiej, Pani Teresa Hrycyk. W komisji konkursowej zasiadły Pani Katarzyna Wetta- nauczyciel języka polskiego że SP7, Pani Katarzyna Tańcula- przedstawiciel Rady Rodziców Przedszkola Nr 5 oraz Pani Marcelina Prangel- przedstawiciel Biblioteki Miejskiej w Lęborku.
Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni, otrzymali min. dyplomy i podziękowania, drobne upominki ufundowane przez Urząd Miasta, Starosto Powiatowe, Nadleśnictwo Lębork, rodziców Przedszkola, Meyn, E-lakiernia, Poltarex, ZWAE- Kębłowo Nowowiejskie.

Konkurs "Moja Mała Ojczyzna - Lębork"

Utworzono dnia 11.04.2024, 21:06