Wycieczka do Miejskiej Biblioteki Publicznej

Utworzono dnia 21.10.2023, 19:30

W dniu 17 października dzieci z grupy „Motylki” wraz z Panią z przedszkola, udały się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku. Gdzie czekała na nich Pani Bibliotekarka. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Dzieci miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni i czytelni. Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały oglądane obrazki. Również dzieciom udało się odwiedzić „Jaskinię Smoka”, co sprawiło im ogromną radość. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy i pełen wrażeń.